Kolejna, tarcia już część niezwykle popularnej serii stylów dla miłośników keyboardów marki KORG. Expansion Pack ukierunkowany przede wszystkim na muzykę Dance, ale i nie tylko.

Zawiera kilka stylów specjalnie przygotowanych dla Polskiej muzyki tanecznej, ale i kontynuację utworów szlagierowych. Warto zwrócić uwagę na styl numer 4, gdzie w zależności od wyboru trybu (dur lub moll) grający wykorzystując jeden styl zagra od razu kilka hitów z lat 90'tych!

Expansion Pack dostępny na modele:

MIDI-NET® jak również „Nowi Doktorzy od Korg’a” przedstawiają pierwszą część nowego Expansion Packa, który przygotowany został wyłącznie na użytkowników keyboardów marki KORG.

Na zamówienie sklepu muzycznego KEY STORE z okazji premiery nowej serii keyboardów Yamaha wykonaliśmy limitowanego expansion packa, który dodawany będzie wyłącznie przy zakupie instrumentu w sklepie muzycznym KEY STORE.

Zestaw zawiera 5 stylów, min: Still Got The Blues z repertuaru Gary’ego Moore’a, Brother Louie z repertuaru zespołu Modern Talking czy dobrze wszystkim znaną Lambadę.

Zestaw przygotowany na nowe modele Yamaha PSR-S670, PSR-S770 i PSR-S970.

Nasze projekty i partnerzy